Elektromonter
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych,
  • układanie przewodów elektrycznych,
  • podłączanie elementów wykonawczych automatyki przemysłowej takie jak falowniki, napędy, serwonapędy, aparatura kontrolno-pomiarowa.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenia w branży elektrotechnicznej (preferowane obiekty przemysłowe),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • samodzielności, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole oraz radzenia sobie ze stresem.
  • Posiadanie uprawnień SEP, umiejętność spawania TIG i uprawnienia na podnośniki nożycowe będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę 7:00-15:00, możliwe nadgodziny - montaż instalacji u klienta może wymagać pracy w nadgodzinach,
  • stała podstawa wynagrodzenia + delegacje + nadgodziny,
  • pierwszą umowę na okres próbny 3 miesiące,
  • możliwość awansu i przeszeregowania na wyższe stawkę,
  • kompleksowy program wdrożeniowy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Pruszków
  • Elektromonter Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563