Elektromonter
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, opolskie, Polska
Kelvion Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Kelvion Sp. z o.o. w Opolu poszukuje Elektromontera – Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką lub elektromontażem (min. 1 rok),
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 2 zmianowym
  • Wykształcenia kierunkowego lub technicznego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • Zdolność pracy na wysokości,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV gr. E

Zadania:

  • Montaż tras kablowych

  • Montaż okablowania

  • Montaż instalacji p/poż

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • System premiowy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport

  • Dofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówce

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca opolskie
  • Elektromonter Strzelce Opolskie
  • Elektromonter opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648