Elektromonter
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Smart-HR
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prefabrykację rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
  • Prefabrykację rozdzielnic elektrycznych (AKPiA),
  • Wykonywanie innych zleconych zadań produkcyjnych.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętności przyswajania wiedzy technicznej,
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę od 7:00 do 15:00 5 dni w tygodniu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w pozytywnej i wspierającej atmosferze.

Wymagania

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy inżynieryjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Sosnowiec
  • Elektromonter Sosnowiec
  • Elektromonter pomiarów Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536