Elektromonter
  • Wejherowo
Wejherowo, Wejherowo, Pomorskie, Polska
ILVES Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Dla naszego kontrahenta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Lokalizacja: Gościcino
Firma zajmuje się produkcją rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Wymagania:
- umiejętność montażu elektrycznego na podstawie schematu lub instrukcji,
- chęci do pracy i nauki,
- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter) / doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Opis stanowiska:
- produkcja rozdzielnic elektrycznych na podstawie schematu lub instrukcji.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Ilves Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę."
Ilves Sp. z o.o. KRAZ nr 7931, oferta pracy tymczasowej;

  • Praca Wejherowo
  • Elektromonter Wejherowo
  • Wejherowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567