Elektromonter
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.  zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Prace budowlane remontowe i eksploatacyjne na sieci i urządzeniach nN
  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych

Mile widziane:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym

Wymagania
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
  • Pracę na terenie Wrocławia
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szkolenia oraz kursy

  • Praca Wrocław
  • Elektromonter Wrocław
  • Elektromonter pomiarów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584