Elektromonter
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
ENERGOAPARATURA S.A.
29. 5. 2024

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek urządzeń

WYMAGANIA:

  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • Znajomość obsługi urządzeń i przyrządów monterskich
  • Prawo jazdy kategorii B

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na stanowisku elektryk, elektromonter i pokrewnym
  • Uprawnienia SEP i elektryczne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawię umowy o pracę
  • Praca od pon-pt od 7-15
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Multisport
  • Możliwość zdobywania certyfikatów, uprawnień

  • Praca Katowice
  • Elektromonter Katowice
  • Elektromonter pomiarów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696