Elektromonter - ARAMA Sp. z o.o.
  • Tuszów Narodowy
Tuszów Narodowy, Tuszów Narodowy, Podkarpackie, Polska
Arama Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Firma ARAMA poszukuje kandydatów na stanowisko Elektromonter.
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie instalacji elektrycznych i technicznych w maszynach
- Montaż szaf elektrycznych
- Montaż układów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną
- Montaż paneli sterowania
- Instalacje sieciowe
- Uruchamianie maszyn, urządzeń oraz linii zrobotyzowanych
- Realizacja projektów zgodnie z założeniami
- Okablowanie i podłączanie urządzeń elektrycznych
- Przestrzeganie norm i przepisów BHP oraz PPOŻ
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w zakresie elektrotechniki, mechatroniki lub pokrewnym
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Znajomość schematów elektrycznych i umiejętność ich czytania
- Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- Uprawnienia SEP będą mile widziane
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Tuszów Narodowy
  • Elektromonter Tuszów Narodowy
  • Tuszów Narodowy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567