Elektromonter
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji montażu instalacji elektrycznych, urządzeń i aparatury elektronicznej oraz automatyki sterowniczej w produkowanych wyrobach, zgodnie z dokumentacją technologiczną a także wymogami zawartymi w warunkach technicznych i normach jakościowych odpowiednich dla zajmowanego stanowiska pracy
  • Montaż wiązek instalacji elektrycznej i elektronicznej
  • Montaż, podłączenie i regulacja urządzeń elektrycznych, aparatury elektronicznej i agregatorów automatyki
  • Lokalizacja i usuwanie usterek na wyrobie
  • Usuwanie usterek w w montowanych instalacjach, kompletacja i montaż wyposażenia z dokumentacją
  • Weryfikacja pod względem przydatności do ponownego użycia
  • Stendowanie
  • Przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki i ich załadunek
  • Wykonywanie podzespołów i zespołów wchodzących do instalacji podłączeniowych, sterujących i zasilających urządzenia elektryczne, elektronikę, i automatykę wchodzącą do produkowanych wyrobów
  • Sprawdzanie testowanie, pomiary, ustawienie i regulacja zamontowanych urządzeń i instalacji
  • Obsługa serwisowa i gwarancyjna wozów
  • Rejestracja roboczogodzin wykonywanych procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi miernika i narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Chęć do pracy, umiejętność pracy w grupie
  • Cierpliwość, spostrzegawczość, dokładność
  • Zdolności manualne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną oraz kartę sportową

  • Praca Gliwice
  • Elektromonter Gliwice
  • Elektromonter pomiarów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570