Elektromonter
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Elektryka Morska
6. 6. 2024

Firma "Elektryka Morska", wykonująca prace elektryczne na jednostkach pływających oraz obiektach przemysłowych, zatrudni elektryków do pracy w Szczecinie.
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV.
Główne zadania :
- instalacja okablowania, montaż urządzeń elektrycznych;
- składanie rozdzielnic;
- wykonywanie podłączeń na statkach;
- uruchomienia.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter);
- doświadczenie pracy w branży;
- umiejętność czytania diagramów i rysunków technicznych;
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz narzędziami monterskimi;
- umiejętność pracy w grupie,
- dyspozycyjność, sumienność, punktualność, wysoka kultura osobista;
- prawo jazdy kat. B;
- podstawowa znajomość obsługi komputera;
- uprawnienia SEP do 1 KV mile widziane;
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- ciekawą i różnorodną pracę w zespole profesjonalistów;
- dobre warunki płacowe, wynagrodzenie adekwatne do wniesionego wkładu pracy;
- możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
- pakiet ubezpieczeniowy.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Elektryka Morska Bartłomiej Stępień z siedzibą w Szczecinie przy ul. Blizińskiego 6, 71-703. Pana/Pani dane są przetwarzane wyłącznie do celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Szczecin
  • Elektromonter Szczecin
  • Elektromonter pomiarów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080