ELEKTROMONTER
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Obowiązki

  • Wykonywanie pracy na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną zgodnie z zaleceniami kierownika budowy
  • Naprawa i konserwacja instalacji elektrycznych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji „E” urządzeń, instalacji i sieci, o napięciu znamionowym do 1kV
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, podstawa + system premiowy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym w Poznaniu oraz bliskich okolicach

  • Praca Poznań
  • Elektromonter Poznań
  • Elektromonter pomiarów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849