ELEKTROMONTER
  • Podłęże
małopolskie, Podłęże, Małopolskie, Polska
POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE PZZ W KRAKOWIE S A
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Polskie Zakłady Zbożowe 'PZZ' w Krakowie S.A.

Jesteśmy firmą z ponad 75-letnią historią. Należymy do największych producentów mąki pszennej w Polsce południowo- wschodniej. Nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość, o którą dbamy na każdym etapie jego powstawania. Najlepszym wyznacznikiem naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów. Firma kładzie nacisk na dalszy prężny rozwój i zadowolenie swoich Pracowników.

Informujemy, iż nasza Spółka wdrożyła Procedurę zgłaszania informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych w Polskich Zakładach Zbożowych 'PZZ' w Krakowie S.A. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią na naszej stronie internetowej, pod linkiem: https://pzzkrakow.com.pl/pl/compliance/

Opis stanowiska:

  • Stanowisko w dziale utrzymania ruchu przy obsłudze linii młyńskiej oraz paczkarek i pozostałych urządzeń/ sieci.
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
  • Naprawa i konserwacja maszyn, urządzeń oraz sieci, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, umiejętność reagowania w przypadku awarii itp.
  • Odpowiada za prawidłowe utrzymanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych występujących w zakresie mechanicznym i elektrycznym.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów.
  • Praca fizyczna.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku elektryki
  • Posiadanie aktualnych uprawnień energetycznych dozoru/ obsługi sieci
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, potwierdzona
  • Punktualność, pracowitość
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej
  • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego SEP do 1 KV
  • Doświadczenie na produkcji
  • Brak alergii (przemysł zbożowo-mączny)
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu
  • Umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • Praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premię do stałego wynagrodzenia
  • Miłą atmosferę w  środowisku pracy
  • Zaplecze socjalne
  • Stałą i ciekawą pracę w nowoczesnym Młynie
  • Możliwość współtworzenia sukcesu jednej z największych firm dystrybucyjnych mąkę w Polsce
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polskie Zakłady Zbożowe PZZ w Krakowie S.A. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz.1182,1662 z późn. zm.)”.Informujemy, że Administratorem danych są Polskie Zakłady Zbożowe PZZ w Krakowie S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ładna 25, a Inspektorem Danych Osobowych Administratora Pani Aleksandra Baranowska. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca małopolskie
  • Elektromonter małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849