Elektromonter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż instalacji elektrycznych
  • Odczyty i wymiana liczników, kontrola układów pomiarowych
  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej
  • Wykonywanie okablowania oraz podłączanie urządzeń elektrycznych
  • Sygnalizowanie nieprawidłowości w instalacjach elektrycznych i ich naprawa
  • Prace związane z likwidacją awarii w sieci elektroenergetycznej
  • Pełnienie dyżurów domowych pogotowia energetycznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Świadectwo kwalifikacyjne E
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa pracy
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i przyrządów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

To oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z naszych spółek: Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Zaproponujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie na rynku i atrakcyjne warunki premii
  • Zadbamy o Twoje Zdrowie - umożliwiając Tobie/Twojej rodzinie korzystanie z prywatnego pakietu medycznego LuxMed
  • Urozmaicimy Twój Czas Wolny - spędzony na sportowo (karta Multisport)
  • Wzmocnimy Twoje poczucie Bezpieczeństwa- oferując Tobie i Twojej rodzinie preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zainwestujemy w Twój Rozwój - organizując szkolenia, które pomogą Ci w pracy (m.in. językowe, specjalistyczne, rozwój umiejętności)
  • Zadbamy o Twój Work-Life Balance - wprowadzając (tam, gdzie jest to możliwe) system pracy hybrydowej oraz dogodne godziny pracy
  • Zbudujemy Twoje poczucie Przynależności do firmy- organizując spotkania integracyjne i angażując Cię w życie naszej organizacji

  • Praca Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849