ELEKTROMONTER
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Techvisie B.V.
12. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-          Montaż oświetlenia instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych/mieszkalnych,

-          Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych,

-          Montaż tras i ław kablowych,

-          Usuwanie bieżących usterek,

-          Ogólne prace elektromonterskie.

WYMAGANIA:

-          Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

-          Wykształcenie zawodowe mile widziane,

-          Certyfikat VCA mile widziany,

-          Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,

-          Umiejętność czytania rysunku technicznego,

-          Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:

-          Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,

-          Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,

-          Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,

-          Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,

-          Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,

-          Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,

-          Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,

-          Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,

-          Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.

  • Praca opolskie
  • Elektromonter Strzelce Opolskie
  • Elektromonter opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862