Elektromonter
  • Konin
Konin, Konin, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
10. 10. 2024

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

AW/PRO/ELE/10/2024

Obowiązki

  • Montaż tras kablowych na budowie
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Nadzorowanie stanu technicznego instalacji elektrycznej
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa pracy

Wymagania

  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi
  • Uprawnienia SEP do 1kW – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy mobilnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: Doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia UDT na podesty ruchome przejezdne

Oferujemy

  • Premie okolicznościowe i premie roczne
  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie umiejętności i kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 1-zmianowym

  • Miejsce pracy: Konin

  • Praca Konin
  • Elektromonter Konin
  • Elektromonter pomiarów Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251