Elektromonter
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych
  • diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw
  • układanie przewodów

Wymagania

  • dobra znajomość instalacji elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane
  • uprawnienia sep 1kv

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • darmowy dojazd z Elbląga
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • premia za polecenie pracownika

  • Praca Gdańsk
  • Elektromonter Gdańsk
  • Elektromonter Pruszcz Gdański
  • Elektromonter Nowy Dwór Gdański
  • Elektromonter Starogard Gdański
  • Elektromonter gdański
  • Elektromonter pomiarów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536