Elektromonter
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

5648

Obowiązki

  • wykonywaniem bieżących napraw lokomotyw elektrycznych oraz lokomotyw spalinowych,
  • wykonywaniem przeglądów okresowych lokomotyw elektrycznych oraz lokomotyw spalinowych,
  • wykonywaniem regeneracji podzespołów do lokomotyw.

Wymagania

  • uprawnienia SEP do 1kV, zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • pracę w stałych harmonogramach czasu pracy,
  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie pobytu dziecka w firmowym przedszkolu,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. dofinansowania do wypoczynku pracowników/ wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)/ kart MULTISPORT.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektromonter Dąbrowa Górnicza
  • Elektromonter pomiarów Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692