Elektromonter-1 zmiana, wysokie zarobki
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, elektromontera? Świetnie się składa!

Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę pracy.

Dołącz do nowo powstającego zespołu wykwalifikowanych specjalistów z branży kolejowej.

Koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem.

Miejsce pracy: Toruń, Kluczyki.

Oczekujemy

  • uprawnienia kwalifikacyjne do 1 kV
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu pojazdów szynowych
  • sumienność i dokładność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • rozwojową pracę przy diagnostyce i naprawie instalacji w składach taboru kolejowego
  • stabilne zatrudnienie w strukturach naszego klienta w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojego doświadczenia
  • pracę na jedną zmianę 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • możliwość odbywania delegacji służbowych- zapewniamy mieszkania służbowe o wysokim standardzie (mieszkania 2-3 osobowe)
  • pakiet benefitów pracodawcy
  • pracę w nowo otwartym zakładzie, gdzie każdy zaczyna pracę razem z Tobą! Nowe środowisko, nowy Ty!

Zadania

  • cięcie przewodów i wykonywanie wiązek elektrycznych
  • montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych
  • wykrywanie usterek i awarii oraz prace modernizujące
  • praca przy schematach elektrycznych
  • naprawa części elektrycznej pociągów
  • budowa rozdzielni elektrycznych i tras kablowych

  • Praca Toruń
  • Elektromonter Toruń
  • Elektromonter pomiarów Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448