Elektromechaniki/Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Trojanów
Trojanów, Trojanów, Mazowieckie, Polska
Farma Iluzji
21. 8. 2024

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji zlokalizowany w Mościskach k/Garwolina (gmina Trojanów) poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu i Elektromechaniki Atrakcji Lunaparkowych.
Jeśli masz umiejętności techniczne, lubisz rozwiązywać problemy i szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:
- Regularne przeglądy i konserwacja urządzeń rozrywkowych,
- diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych,
- bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,
- zapewnienie bezpiecznego i ciągłego funkcjonowania wszystkich atrakcji,
- prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej napraw maszyn oraz urządzeń oraz raportowanie wykonanych prac,
- prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu ruchu wszystkich urządzeń napędowych,
- lokalizowanie i usuwanie usterek oraz awarii,
- przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną,
- dobór elementów sterujących i wykonawczych z zakresu elektrotechnik,
- prace naprawcze,
- serwisowe i remontowe z zakresu automatyki,
- planowanie przeglądów i remontów maszyn,
- wsparcie działu technicznego w bieżących pracach.
Wymagania:
- Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektromechanika, automatyka, mechatronika),
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rozrywkowej, przemysłowej lub pokrewnej,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych,
- praktyczna umiejętność korzystania z dokumentacji urządzeń znajomość zasad BHP oraz procedur związanych z utrzymaniem ruchu,
- podstawowa znajomość sterowników PLC oraz układów napędu elektrycznego,
- eksploatacyjne uprawnienia SEP prawo jazdy kat. B,
- zdolność do pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym).
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- wyposażenie niezbędne w narzędzia,
- wsparcie ze strony przełożonych, instruktaż stanowiskowy,
- możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych,
- pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy HR(at)farmailuzji.pl z dopiskiem UTRZYMANIE RUCHU. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

  • Praca Trojanów
  • Elektromechanik Trojanów
  • Trojanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544