Elektromechanik|13 pensja! +benefity i premie
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przeglądy okresowe, niezbędne naprawy oraz modyfikacje urządzeń elektrycznych i mechanicznych,
  • bieżące naprawy i konserwacja maszyn,
  • realizacja planu przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i robotów produkcyjnych

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny,
  • praktyczna wiedza techniczna,
  • Znajomości elektryki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem,
  • system premiowy: premie miesięczne oraz roczne,
  • 13-tka- dodatkowe wynagrodzenie płatne w dwóch turach
  • kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • szkolenia,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Elektromechanik Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941