Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta wiodącego dostawcy architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce, i posiadającego 30-letnie doświadczenie w branży, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektromechanika

Miejsce: Herby (pow. lubliniecki)

Twoje zadania:

-         Utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn w zakładzie produkcyjnym (produkcja profili aluminiowych)

-         Wykonywanie bieżących przeglądów maszyn oraz usuwanie ewentualnych awarii

-         Instalowanie i uruchamianie nowych urządzeń

-         Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac serwisowych

-         Współpraca z serwisami zewnętrznymi

-         Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac

 Nasze oczekiwania:

-         Doświadczenie w pracy elektromechanika

-         Wykształcenie techniczne: mechanik maszyn, elektromechanik

-         Uprawnienia SEP – 1 kV

-         Umiejętności czytania schematów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki siłowej

-         Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

-         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-         Wynagrodzenie w przedziale 8000-9000 zł brutto + system premiowy

-         Realną możliwość rozwoju zawodowego

-         System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

-         Prywatną opiekę zdrowotną

-         Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik utrzymania ruchu Częstochowa
  • Elektromechanik Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567