Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
NMC Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego maszyn oraz przeprowadzanie przeglądów, napraw maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury
  • Diagnozowanie i analiza przyczyn usterek technicznych
  • Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem infrastruktury budynku, np. naprawa drobnych usterek na terenie Firmy, wymiana części eksploatacyjnych, obsługa systemów klimatyzacji, wentylacji, sprężonego powietrza itd.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego oraz infrastruktury
  • Planowanie zakupu części zamiennych
  • Wsparcie we wdrażaniu nowych projektów budowy i rozbudowy maszyn na etapie wykonawczym
  • Przestrzeganie wewnętrznych instrukcji, procedur i ustaleń, włączając w to utrzymanie czystości wg standardu 5S

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne preferowane kierunki elektryka, mechanika, mechatronika itp.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale UR w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP G1 do 1 kV Eksploatacja / Dozorowe
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w szczególności: schematy elektryczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - czytanie dokumentacji technicznej, sporadyczny kontakt z firmami zewnętrznymi np. serwis maszyn

Pracodawca oferuje

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
  • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy - bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość rozpoczęcia pracy “od zaraz”
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia przez doświadczonego pracownika
  • Pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nowa halę produkcyjną oraz magazyn

Mamy tylko trzy etapy rekrutacji!

I etap: aplikacja poprzez przesłanie swojego zgłoszenia do nas,

II etap: krótka rozmowa telefoniczna,

III etap: rozmowa bezpośrednio w naszej siedzibie i decyzja!

  • Praca Zabrze
  • Pracownik utrzymania ruchu Zabrze
  • Elektromechanik Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851