Elektromechanik W Dziale Oczyszczalni Ścieków
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII MIEJSKIEJ SP Z O O
1. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa urządzeń oczyszczalni ścieków oraz przepompowni ścieków wykonywanie pomiarów elektrycznych, napraw, przeglądów urządzeń oraz instalacji elektrycznych; praca w systemie zmianowym (praca w ruchu ciągłym) WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym, elektronicznym lub automatycznym; doświadczenie w wykonywaniu remontów i konserwacji urządzeń elektrycznych; umiejętność czytania dokumentacji technicznej; prawo jazdy kat. B; Dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. T lub BE, uprawnienia kwalifikacyjne E-G1; OFERUJEMY: stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności, bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy, szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, praca w zgranym i doświadczonym zespole, bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Elektromechanik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667