Elektromechanik utrzymania ruchu / pm
  • Dobrzeń Wielki
Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
16. 10. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Elektromechanik utrzymania ruchu

Obowiązki

  • Zapewnianie ciągłości produkcji w sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • -Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
  • -Wykonywanie prewencyjncyh konserwacji maszyn
  • -Dbanie o właściwy stan techniczny wykonywanych remontów i konserwacji
  • -Nadzorowanie działań związanych ze wsparciem technicznym w powierzonym obszarze

Wymagania

  • -Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • -Doświadczenie w pracy z prasami hydraulicznymi i systemami sterowania hydraulicznego
  • -Doświadczenie w pracy w urządzeniami sterowanymi pneumatycznie i systemami ich sterowania
  • -Znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją
  • -Znajomość zagadnień z zkaresu penaumatyki, hydrauliki i mechaniki
  • -Umiejętność czytania schematów eletrkycznych
  • -Uprawnienia SEP elektryczne do 1kV

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • -Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele
  • -Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • -Szkolenia i rozwój osobisty

  • Praca Dobrzeń Wielki
  • Elektromechanik Dobrzeń Wielki
  • Dobrzeń Wielki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377