Elektromechanik utrzymania ruchu linii produkcyjnej
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Mazurskie Miody
9. 6. 2024

Firma Mazurskie Miody zajmuje się sprzedażą miodu pszczelego i jest producentem alkoholi.

Obowiązki

  • Bieżące naprawy urządzeń na wydziałach produkcyjnych
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (np. mechanik, mechatronik lub elektryk)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i mechanicznych
  • Znajomość sterowania maszyn, mile widziana znajomość sterowników PLC
  • Znajomość zagadnień sterowania pneumatycznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • praca w małym zespole
  • praca z nowymi maszynami
  • zespół wspierany przez specjalistę

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik utrzymania ruchu Olsztyn
  • Elektromechanik Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851