Elektromechanik Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
mdmNT
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • analiza przyczyn awarii, podejmowanie działań prewencyjnych, proponowanie ulepszeń
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji
  • ustawianie maszyn w procesie produkcyjnym
  • zgłaszanie potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • udział w instalacji i uruchomieniach nowych linii technologicznych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu (mechanik/elektryk/automatyk)
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi narzędzi i podstawowych elektronarzędzi
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, staranność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + premie i dodatki)
  • prywatna opieka medyczna LUXMED
  • ubezpieczenie na życie WARTA
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • karta Medicover Sport
  • możliwość zdobycia nagród w ramach Programu Poleceń Pracowniczych oraz Fabryki Pomysłów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055