Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Poznań
elektromechanik utrzymania ruchu
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Poszukujemy do naszego zespołu Elektromechanika Utrzymania Ruchu, który dołączy do nas w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń. Jeśli masz doświadczenie w branży, pasjonujesz się technologią i lubisz wyzwania, ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Poznań- Szarych Szeregów

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego
  • 3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu
  • uprawnienia SEP E do 1kV
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
  • wiedzy z zakresu mechaniki oraz elektryki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie do 8 000 zł brutto/ msc
  • pracę zmianową od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6)
  • pakiet benefitów m.in kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne i wiele innych
  • szkolenia i rozwój personalny

Zadania

  • wykonywanie napraw maszyn produkcyjnych oraz usuwanie bieżących awarii pod kątem mechanicznym
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń w zakładzie
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Praca Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Elektromechanik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521