Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ZRE Katowice
8. 6. 2024

20/24/PR

Obowiązki

  • wykonywanie prac pomiarowo-kontrolnych instalacji elektrycznych i odgromowych,
  • wykonywanie prac pomiarowo-kontrolnych wielkości nieelektrycznych występujących w procesach technologicznych za pomocą aparatury kontrolno-pomiarowej stacjonarnej i przenośnej,
  • utrzymanie ruchu:
  • -maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym,
  • -sieci elektroenergetycznej zasilania podstawowego zakładu,
  • -sieci łączności telefonicznej,
  • -sieci ETHERNET,
  • -obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • -urządzeń do obróbki cieplnej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (kierunki: elektryka, elektromechanika, elektrotechnika, automatyka lub podobne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku utrzymania ruchu na produkcji,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej,
  • znajomość zasad działania podzespołów elektrycznych,
  • wiedzę z zakresu pomiarów elektrycznych ochrony przeciwporażeniowej,
  • uprawnienia SEP EG-1 do 1 kV,
  • uprawnienia UDT do konserwacji UTB.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość doszkolenia w zawodzie,
  • ścieżkę rozwoju,
  • pomoc we wdrożeniu do pracy,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej.

  • Zgłoś się za pomocą formularza.

  • Praca Jaworzno
  • Pracownik utrzymania ruchu Jaworzno
  • Elektromechanik Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851