Elektromechanik Utrzymania Ruchu
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta wiodącego producenta pieczywa mrożonego, poszukujemy Elektromechanika Utrzymania Ruchu. Jeśli masz doświadczenie w naprawie, konserwacji i przeglądach maszyn oraz jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym - to praca dla Ciebie! Będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie i usuwanie awarii, prowadzenie prac serwisowych oraz wdrażanie usprawnień na liniach produkcyjnych.

Miejsce pracy: Legionowo lub Nowy Modlin, woj. mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca diagnostyka i usuwanie awarii maszyn
  • Programowanie i kontrola stanu technicznego sterowników
  • Przeglądy, konserwacja i serwisowanie urządzeń
  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Przezbrajanie linii produkcyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami
  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika, elektryka, automatyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły)
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wyniki
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym zakładzie

Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne, dofinansowanie szkoleń i kursów, bony towarowe)

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Elektromechanik Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377