Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Gliwice
elektromechanik utrzymania ruchu
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Poszukujesz nowej pracy w utrzymaniu ruchu? Posiadasz doświadczenie jako elektromechanik, wykształcenie kierunkowe techniczne oraz uprawnienia SEP, a praca w systemie trzyzmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • doświadczenia w pracach konserwacyjnych
  • przestrzegania zasad BHP, standardów jakościowych oraz harmonogramu produkcji
  • posiadania wykształcenia technicznego na kierunku mechanicznym lub elektrycznym
  • posiadania aktualnych uprawnień SEP (eksploatacja)
  • zdolności analitycznych, nastawienia na rozwiązywanie problemów i zmysłu technicznego
  • umiejętności diagnozowania awarii
  • podstawowej znajomości zagadnień z automatyki
  • znajomości elektroniki, układów pneumatycznych i hydraulicznych oraz parametryzowania przemienników częstotliwości
  • doświadczenia w środowisku TPM
  • umiejętności pracy zespołowej oraz komunikatywności
  • sumienności i odpowiedzialności w powierzonych zadaniach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zasadnicze (6000-7000zł brutto)plus premie (produkcyjna, absencyjna, brak wypadków, uznaniowa)
  • pracę w systemie trzyzmianowym (podczas okresu wdrożenia praca odbywa się w systemie jednozmianowym)
  • dofinansowanie do posiłków (13zł/dzień)
  • wewnętrzny program nagród (Kaizen, Zero Absencji, BHP)
  • bogaty pakiet benefitów (rozwój zawodowy, nauka języków obcych, dodatkowe świadczenia socjalne, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zadania

  • identyfikowanie i naprawianie usterek
  • przeprowadzanie zaplanowanych konserwacji
  • dokonywanie przeglądów oraz napraw maszyn, sprzętu i urządzeń
  • dbałość u ciągłość produkcji, zgłaszanie poważniejszych awarii i zapobieganie im

  • Praca Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Elektromechanik Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914