Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dużego producenta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Obowiązki:

- Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie usterek,

- Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,

- Konserwacja maszyn i urządzeń,

- Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Oczekujemy:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Wykształcenie zawodowe lub średnie,

- Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym,

- Uprawnienia SEP- mile widziane,

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- Znajomość elektrotechniki i mechaniki,

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,

- Premię miesięczną,

- Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),

- Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej,

- Kartę Lunch Pass, Kartę Multisport,

- Programy lojalnościowe,

- Możliwość zdobycia doświadczenia,

- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pracy stałej, z zatrudnieniem bezpośrednim w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Elektromechanik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914