Elektromechanik UR (k/m)
  • Błonie
Błonie, Błonie, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
1. 8. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • zapewnienie właściwego utrzymania funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, rozwiązywanie problemów z zakresu mechaniki i elektryki,
  • reagowanie na awarie, usuwanie usterek,
  • wykonywanie czynności prewencyjnych,
  • udział w projektach mających na celu usprawnienie procesu.
Oczekiwania:
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, bądź chęć nauki i rozwoju na stanowisku technika / elektromechanika,
  • uprawnienia E1 do 1kV - bądź gotowość do ich wykonania,
  • chęć do pracy oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne + premie świąteczne,
  • pakiet benefitów - dopłaty do paliwa, dofinansowanie do wakacji, karta lunchowa, prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • pracę w systemie 3-zmianowym: pn-pt (w weekendy dyżury telefoniczne - 1 dyżur w miesiącu).

Miejsce pracy: Błonie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Błonie
  • Elektromechanik Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544