Elektromechanik/ Specjalista ds. utrzymania ruchu
  • Nasielsk
Nasielsk, Nasielsk, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem przeglądów wewnętrznych i dokumentacją techniczną.
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji w zakresie: Usuwania bieżących awarii maszyn i urządzeń, Wsparcia operatorów i innych pracowników produkcji przy regulacji maszyn, Utrzymania maszyn i urządzeń we właściwym stanie technicznym, Utrzymania maszyn i urządzeń we właściwym stanie sanitarnym.
  • Rejestrowanie wszystkich awarii, przeglądów wewnętrznych i zewnętrznych w prowadzonych rejestrach zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Udział w pracach inwestycyjnych, w tym instalowaniu nowych maszyn i urządzeń oraz demontażu sprzętu wycofywanego z użycia.

Wymagania:

  • Min. 1 rok na podobnym stanowisku (wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki/elektroniki/automatyki)
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę na cały etat w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pracę w stabilnej firmie w rodzinnej atmosferze!
  • Pakiety benefitów zdrowotnych i sportowych

  • Praca Nasielsk
  • Elektromechanik Nasielsk
  • Nasielsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851