Elektromechanik - rekrutacja online
  • Kutno
Kutno, Kutno, łódzkie, Polska
HRK S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowego producenta z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko Elektromechanika - w związku z dalszym rozwojem organizacji i uruchamianiem nowych linii produkcyjnych.

ElektromechanikMiejsce pracy: Kutno

Zadania:

  • Udział w szkoleniach pozwalających poznać park maszynowy, specyfikę napraw, przezbrojeń i przeglądów.
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii maszyn oraz analiza w celu wyeliminowania źródła ich powstania.
  • Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu wykrywania i usuwania awarii i usterek maszyn.
  • Składanie zapotrzebowania na części zamienne.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Praca zmianowa.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki lub elektroniki.
  • Zainteresowania w zakresie funkcjonowania urządzeń i mechanizmów.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie.
  • Nastawienie na rozwój w dziale Utrzymania Ruchu.
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Realna możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie.
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do przekąsek i obiadów, program kafeteryjny).

  • Praca Kutno
  • Elektromechanik Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836