Elektromechanik / Pracownik utrzymania ruchu
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Selekt
30. 5. 2024

Firma działająca w obszarze inżynierii produkcyjnej poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Elektromechanik/Pracownik utrzymania ruchu.
Miejsce pracy: Skawina
System pracy: poniedziałek-piątek, 1 zmiana (8-16)
Zakres obowiązków:
- Diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych
- Przeprowadzanie przeglądów, remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych
- Dbałość o poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
- Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom
- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów oraz napraw
- Współpraca z innymi działami w zakładzie w celu zapewnienia sprawnego działania produkcji
Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku elektryk/elektromechanik/mechatronik/automatyk/budowa maszyn
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
- Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń elektromechanicznych
- Umiejętność diagnostyki i naprawy usterek
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Zdolność analityczna i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
Mile widziane:
- Uprawnienia SEP E i D grupa I, grupa II i grupa III;
- Uprawnienia UDT - podesty ruchome, wózek widłowy
- Doświadczenie w usuwaniu awarii w maszynach CNC
Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio pod firmę
- Atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
- Pracę w jednej z najnowocześniejszych fabryk z branży medycznej

  • Praca Skawina
  • Elektromechanik Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080