Elektromechanik / Pracownik utrzymania ruchu
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Selekt
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych

  • Przeprowadzanie przeglądów, remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej

  • Monitorowanie pracy maszyn i urządzeń w celu zapobiegania awariom

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów oraz napraw

  • Współpraca z innymi działami w zakładzie w celu zapewnienia sprawnego działania produkcji

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne w kierunku elektryk/elektromechanik/mechatronik/automatyk/budowa maszyn

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znajomość zasad działania maszyn i urządzeń elektromechanicznych

  • Umiejętność diagnostyki i naprawy usterek

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Zdolność analityczna i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E i D grupa I, grupa II i grupa III;

  • Uprawnienia UDT - podesty ruchome, wózek widłowy

  • Doświadczenie w usuwaniu awarii w maszynach CNC

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie bezpośrednio pod firmę
  • Atrakcyjne, ponadprzeciętne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w jednej z najnowocześniejszych fabryk z branży medycznej

  • Praca Skawina
  • Elektromechanik Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417