Elektromechanik - Pracownik działu technicznego
  • Lubartów
Lubartów, Lubartów, lubelskie, Polska
Stella Pack S.A.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych
  • instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii
  • utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia SEP do 1kv
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Lubartów
  • Elektromechanik Lubartów
  • Pracownik biurowy Lubartów
  • Pracownik fizyczny Lubartów
  • Pracownik produkcji Lubartów
  • Lubartów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183