Elektromechanik Pojazdów Samochodowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Smart-HR
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wykonywanie podstawowego przeglądu samochodu,
  • Diagnozowanie podstawowych usterek i awarii systemów elektrycznych przy pomocy testera diagnostycznego,
  • Montaż podstawowego doposażenia samochodu tj. haka holowniczego, systemu antykradzieżowych etc.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Podstawowej wiedzy w zakresie budowy pojazdów samochodowych tj. mechaniki samochodowej i elektrotechniki,
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych 3D,
  • Doświadczenia w obsłudze testera diagnostycznego,
  • Dobrej organizacji pracy i planowania zadań oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania i otwartości na naukę oraz doskonalenie pracy warsztatu.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym serwisie, w godz. 8-16 i dwie soboty w miesiącu (po 6 godzin),
  • Wynagrodzenie rynkowe wraz z premią uznaniową,
  • Niezbędne narzędzia pracy typu: tester, elektronarzędzia etc.
  • Bieżące wsparcie zespołu i wdrożenie stanowiskowe,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • Nowoczesne narzędzia i przyjazne środowisko pracy.

Wymagania

Dla naszego klienta - autoryzowanego serwisu topowych marek samochodów, w związku z rozwojem działu, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Katowice
  • Elektromechanik Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536