Elektromechanik pojazdów dostawczych i ciężarowych
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, świętokrzyskie, Polska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
12. 9. 2024

EWT Automotive Polska Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromechanik pojazdów dostawczych i ciężarowych.

Obowiązki

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,
  • Doświadczenie w instalacjach elektrycznych autobusów
  • Obsługa narzędzi diagnostycznych,
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/urządzeń.

Wymagania

  • Znajomość diagnostyki elektroniki w autobusach,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Znajomość czytania schematów
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Inicjatywa w działaniu
  • Mile widziane
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Godzinowe rozliczanie czasu pracy
  • Przyjazną atmosferę

  • Praca Starachowice
  • Elektromechanik Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567