Elektromechanik - Mechanik Samochodowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Motoryzacja Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna naprawa oraz diagnostyka pojazdów
  • Przeprowadzanie napraw mechanicznych i elektronicznych zgodnie z technologią napraw
  • Diagnozowanie usterek samochodów marki MG
  • Obsługa urządzeń do monitorowania, pomiarów oraz testerów diagnostycznych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych samochodów marki MG
  • Montaż dodatkowych akcesoriów samochodowych(alarmy, czujniki parkowania, haki itp.)
  • Korzystanie z dedykowanych programów marki MG
  • Dbanie o stanowisko pracy
  • Współpraca z innymi pracownikami serwsu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kategorii B
  • predyspozycje do pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • doskonałą atmosferę pracy w młodym, zgranym, ambitnym zespole,
  • samodzielne stanowisko pracy z własnym podnośnikiem i narzędziami,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, a także system premiowy
  • udział w szkoleniach technicznych i certyfikacji mechanika MG,
  • możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Autoryzowany Dealer MG w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób do pracy w nowym salonie marki MG w Kielcach na stanowisku Elektromechanik - Mechanik Samochodowy.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Motoryzacja Sp. z o.o. Al. Wojska Polskiego 20, 41-500 Chorzów zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Kielce
  • Rzeczoznawca samochodowy Kielce
  • Elektromechanik Kielce
  • Mechanik Kielce
  • Technik mechanik Kielce
  • Technik mechanik lotniczy Kielce
  • Technik mechanik okrętowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678