Elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Wieliszew
Wieliszew, Wieliszew, mazowieckie, Polska
Xella Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Xella Polska Sp. z o.o. - międzynarodowa firma - producent nowoczesnych systemów budowlanych, oferuje energooszczędne materiały budowlane: Ytong, Ytong Multipor, Ytong Energo i Silka. Priorytetami Xelli są jakość produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa „szkolenie na budowie”, Xella rozwija również autorski program edukacyjny dla szkół i uczelni technicznych – Akademia Murowania Silka Ytong. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl.

Obecnie do jednego z naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • Obsługa, naprawa oraz konserwacja instalacji elektrycznych i linii produkcyjnych
  • Diagnostyka i usuwanie awarii
  • Montaż i uruchamianie nowych instalacji i urządzeń
  • Prace remontowe i konserwacje

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne, elektroniczne, automatyka)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia energetyczne (min. 1kV)
  • Znajomość schematów i układów sterowania
  • Umiejętność pracy z narzędziami pomiarowymi
  • Analiza i zapobieganie usterek

Dodatkowe umiejętności:

  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki, mechaniki
  • Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC S7

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie materiałów budowlanych
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Umowa o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, wsparcie finansowe, ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Praca Wieliszew
  • Elektromechanik Wieliszew
  • Operator maszyn Wieliszew
  • Wieliszew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388