Elektromechanik maszyn
  • Wysogotowo
, Wysogotowo, wielkopolskie, Polska
Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • Naprawa maszyn automatycznych i ich podzespołów
  • Usuwanie bieżących awarii i usterek
  • Analiza zapotrzebowania na części zamienne i ich wyszukiwanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego technicznego, mile widziane wykształcenie wyższe (Elektromechanika, Mechanika i budowa maszyn, Mechatronika)
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • Mile widziane doświadczenie związane z programowaniem falowników, sterowników PLC;
  • Umiejętności pracy w zespole, systematyczności, odpowiedzialności;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Świadectwa kwalifikacyjnego SEP Grupa I eksploatacja,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym charakterze
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521