Elektromechanik (m/k)
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Trenkwalder
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń, linii technologicznych, linii energetycznych i innych urządzeń produkcyjnych,
  • zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu,
  • nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu przeglądów,
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie z zaleceniami.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie hydrauliki siłowej,
  • uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1,
  • uprawnienia do obsługi suwnic,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pierwszą umowę na okres próbny 3-miesięczny, kolejna na rok,
  • pracę w systemie 4-brygadowym za dodatkowym wynagrodzeniem,
  • motywujący system premiowy oraz dodatkowy bonus za frekwencję,
  • benefity: karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy okolice Dąbrowy Górniczej.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Elektromechanik Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322