Elektromechanik
  • Belsk duży
Belsk Duży, Belsk duży, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Masz doświadczenie jako elektromechanik? Świetnie odnajdujesz się w dziedzinie elektryki i mechaniki?

Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie u jednego z największych producentów słodyczy w Belsku Dużym!

Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treściELEKTROMECHANIKna numerpodany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Zadania

  • praca w Dziale Utrzymania Ruchu przy utrzymaniu i rozwoju struktury przemysłowej zakładu,
  • nadzór nad pracą linii produkcyjnych, usuwanie awarii oraz utrzymywanie ciągłości ruchu,
  • wykonywanie przeglądów, remontów i modernizacji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenieuzależnione oddoświadczenia,
  • szybki i bezpieczny proces rekrutacji orazdopełnienie formalności,
  • umowę o pracę (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
  • transport do zakładu pracy(z wielu miejscowości) na trasach z Belska Dużego do:Grójca, Opoczna, Drzewicy, Nowego Miasta nad Pilicą, Przysuchej, Potworowa, Radomia, Jedlińska, Białobrzeg, Warki oraz Mogielnicy, Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej,
  • docelowo możliwośćzatrudnienia u Klienta,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego:elektryk, elektromechanik,

  • warunek konieczny: uprawnienia SEP E 1 k,
  • V eksploatacja,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

  • Praca Belsk Duży
  • Elektromechanik Belsk Duży
  • Belsk Duży - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179