Elektromechanik
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa pojazdów,
  • montaż doposażenie samochodów (haki, czujniki parkowania),
  • współpraca w zespole warsztatowym w oparciu o standardy marki KIA w zakresie napraw i doposażenia.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe,
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów i technologii napraw,
  • prawo jazdy kat. B,
  • rzetelne podejście do obowiązków i sumienność.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,
  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym,
  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System – Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),
  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Elektromechanik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536