Elektromechanik / Elektryk utrzymania ruchu
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanika / Elektryka utrzymania ruchu

Lokalizacja: Bieruń

Zadania:

  • Wykonywanie przeglądów maszyn oraz ich konserwacja
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń
  • Bieżące reagowanie na problemy techniczne

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn
  • Wiedza z podstawowych zagadnień mechaniki, elektryki

Godziny i czas pracy:

  • Poniedziałek - Piątek
  • System 3 zmianowy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Wczasy pod gruszą
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Tychy
  • Pracownik utrzymania ruchu Tychy
  • Elektromechanik Tychy
  • Elektryk Tychy
  • Technik elektryk Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584