Elektromechanik/elektryk
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy w Oleśnicy? Super!

Poszukujemytechników utrzymania ruchu z doświadczeniem

Nie zwlekaj, postaw na swój rozwój już dziś!

Oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu oraz uprawnień SEP
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenieod 7000 złdo 8000 zł brutto
  • premię do600 złbrutto
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • dofinansowanie do obiadów i napojów
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, karty przedpłacone z ZFŚS, prywatne ubezpieczenie
  • szkolenia doskonalące

Zadania

  • diagnozowanie awarii
  • przeglądy maszyn
  • usuwanie usterek oraz awarii

  • Praca Oleśnica
  • Elektryk Oleśnica
  • Elektromechanik Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963