Elektromechanik / Elektromechaniczka
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Nadzór i kontrola nad pracą urządzeń i instalacjami mediów: wentylacja i klimatyzacja, instalacje wody, pary, gazów, układy chłodnicze.
  • Realizowanie harmonogramu prac serwisowych i konserwacyjnych oraz przeglądów maszyn i instalacji
  • Usuwanie awarii i nieprawidłowości w pracy urządzeń, instalacji w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Prowadzenie prac i przygotowanie stanowiska pracy zgodnie zasadami bezpieczeństwa i ppoż.
  • Współpraca i koordynowanie prac firm zewnętrznych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki, podstaw automatyki
  • Doświadczenie w obsłudze i naprawach urządzeń produkcyjnych lub wentylacji
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja elektryczna i techniczną: czytanie rysunków i schematów P&ID
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Preferowane aktualne uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Elektromechanik Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251