Elektromechanik
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
Zeller Plastik Poland
16. 10. 2024

Firma Zeller Plastik Poland jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy BERRY, jednego z największych producentów opakowań na świecie. BERRY to obecnie prawie 300 zakładów zlokalizowanych na 5 kontynentach i zatrudniających 48 000 pracowników. Zakład zlokalizowany jest w Woli Rębkowskiej (dawne zakłady Kasprzaka) i działa nieprzerwanie od 1994 r.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Elektromechanik
Zakres obowiązków:
• Usuwanie usterek oraz awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych.
• Ocena stanu technicznego oraz konserwacja urządzeń i aparatury elektrycznej.
• Instalacja maszyn oraz systemów informatycznych sterujących pracą.
• Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami.
Wymagania:
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrycznym.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, hydrauliki i pneumatyki.
• Uprawnienia SEP powyżej 1kV.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (12-godz).
• Znajomości procesu produkcji.
• Znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Pracę w przyjaznym środowisku.
• Szkolenia przygotowujące do samodzielnej pracy.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Pracę przy nowoczesnych maszynach.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Premie miesięczne oraz premia roczna.
• Benefity z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, bezpłatne wejścia na basen).
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie.
• Program pomysłów pracowniczych.
lub składać aplikacje na portierni Zakładu w Woli Rębkowskiej przy ulicy Topolowej 38.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zeller Plastik Poland z siedzibą w Woli Rębkowskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Zeller Plastik Poland z siedzibą w Woli Rębkowskiej przy ul. Topolowej 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Garwolin
  • Elektromechanik Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662