Elektromechanik - Dział Utrzymania Ruchu
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania,
  • Prowadzenie działalności zapobiegawczo-konserwacyjnej dla zapobiegania awariom i przestojom urządzeń,
  • Prowadzenie zgłoszeń do serwisu usterek i awarii maszyn, i urządzeń,
  • Bieżąca współpraca ze służbą technologiczną i mechaniczną zakładu oraz firmami zewnętrznymi przy remoncie urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe,
  • Uprawnienia SEP (elektryczne – G1 do 1Kv),
  • Podstawowa znajomość sterowników SIMATIC S7 (MILE WIDZIANE),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta,
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności-zaproponuj swoją stawkę a my się do niej odniesiemy!
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSportu, Praca w systemie trzyzmianowym,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do posiłków, dodatek nocny,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość zawodowego poprzez szkolenia i kursy,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gniezno
  • Elektromechanik Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544