Elektromechanik ds. relokacji maszyn przemysłowych
  • Legnica
Legnica, Legnica, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Legnica + możliwe delegacje Obowiązki:

  • Przeprowadzenie demontażu, relokacji oraz ponownego montażu maszyn przemysłowych
  • Instalacja i uruchamianie nowych maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych oraz elektrycznych
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych i konserwacji maszyn
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz działami firmy w celu zapewnienia sprawnego przebiegu relokacji i montażu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektromechaniki, mechatroniki lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy przy montażu , relokacji i naprawie maszyn przemysłowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektromechaniki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i mechanicznych
  • Samodzielność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podroży służbowych

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z nowoczesnym zapleczem technicznym
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież robocza

Zainteresowany? Aplikuj za pośrednictwem portalu, w razie pytań zachęcamy do kontaktu: 668-869-469.

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Legnica
  • Elektromechanik Legnica
  • Operator maszyn Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584